UWAGA! Ogłaszamy wyniki konkursu online! Dziękujemy za zainteresowanie Konkursem online na samodzielne przygotowanie utworu pianistycznego. Zgłosiło się aż 22 uczniów (zarówno z klasy fortepianu, jak i innych specjalności), ostatecznie przesłanych zostało 21 nagrań.

Jury w składzie: Patrycja Wywrot-Nowicka, Paweł Rosa i Magdalena Moruś przesłuchało wszystkie nagrania. Oceniana była poprawność tekstową wykonań oraz interpretacja. Jury było w swojej punktacji zgodne i jednogłośnie postanowiło przyznać 6 równorzędnych nagród oraz 5 wyróżnień.

Oto nagrodzeni w kolejności alfabetycznej:

Nagrody:

Jasińska Malwina

Kozłowska Hanna

Lewandowska Agnieszka

Sosulski Jakub

Stankiewicz Stanisław

Tłuczek Tymon

 

Wyróżnienia:

Cybichowski Mateusz

Kozłowski Piotr

Mokrogulska Olga

Panas Jadwiga

Stolarska Antonina

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się, ze względu na sytuację epidemiologiczną, w późniejszym terminie, kiedy już wrócimy do stacjonarnej pracy. Bardzo dziękujemy wszystkim za entuzjastyczne przyjęcie konkursu, ale przede wszystkim za pracę włożoną w rozczytanie utworów, zinterpretowanie ich i nagranie. Wszystkie nagrania były piękne i cieszy nas taka liczba chętnych do wzięcia udziału w dodatkowych inicjatywach. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

komunikaty

Informujemy, że od wtorku 20 października zajęcia z p. Dobrochną Martenką odbywają się planowo.

W pozostałe dni (poniedziałek, środa, piątek) w godzinach urzędowania można kontaktować się z sekretariatem telefonicznie oraz mailowo.  

W związku z ograniczaniem liczby osób przebywających w szkole informujemy, że od dnia 20 października stacjonarne dyżury sekretariatu zostają ograniczone do wtorków i czwartków w godzinach 15.00 - 18.00. 

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją prosimy śledzić wiadomości przesyłane za pomocą poczty elektronicznej.

BIBLIOTEKA CZYNNA:

poniedziałek: 15.00 - 18.00

wtorek: 15.30 - 18.30

czwartek 15.30 - 18.30