UWAGA! Ogłaszamy wyniki konkursu online! Dziękujemy za zainteresowanie Konkursem online na samodzielne przygotowanie utworu pianistycznego. Zgłosiło się aż 22 uczniów (zarówno z klasy fortepianu, jak i innych specjalności), ostatecznie przesłanych zostało 21 nagrań.

Jury w składzie: Patrycja Wywrot-Nowicka, Paweł Rosa i Magdalena Moruś przesłuchało wszystkie nagrania. Oceniana była poprawność tekstową wykonań oraz interpretacja. Jury było w swojej punktacji zgodne i jednogłośnie postanowiło przyznać 6 równorzędnych nagród oraz 5 wyróżnień.

Oto nagrodzeni w kolejności alfabetycznej:

Nagrody:

Jasińska Malwina

Kozłowska Hanna

Lewandowska Agnieszka

Sosulski Jakub

Stankiewicz Stanisław

Tłuczek Tymon

 

Wyróżnienia:

Cybichowski Mateusz

Kozłowski Piotr

Mokrogulska Olga

Panas Jadwiga

Stolarska Antonina

Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się, ze względu na sytuację epidemiologiczną, w późniejszym terminie, kiedy już wrócimy do stacjonarnej pracy. Bardzo dziękujemy wszystkim za entuzjastyczne przyjęcie konkursu, ale przede wszystkim za pracę włożoną w rozczytanie utworów, zinterpretowanie ich i nagranie. Wszystkie nagrania były piękne i cieszy nas taka liczba chętnych do wzięcia udziału w dodatkowych inicjatywach. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

komunikaty

Przerwa wakacyjna trwa od 29 czerwca do 31 sierpnia. Życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku!

UWAGA! Godziny funkcjonowania sekretariatu szkoły podczas wakacji znajdują się w zakładce KONTAKT.
 

Wyniki rekrutacji zostały przesłane drogą mailową. Wszystkim dzieciom i młodzieży gratulujemy odwagi, a rodzicom dziękujemy za udzielone wsparcie.

BIBLIOTEKA CZYNNA:

poniedzialek: 15.30 - 18.30

wtorek: 15.45 - 18.45

czwartek 15.00 - 18.00