Miło nam poinformować, że w dniu 14 grudnia rozstrzygnięty został XXIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych, który w tym roku odbył się w formie zdalnej i miał zasięg ogólnopolski. W konkursie tym wzięło udział 14 uczniów z naszej szkoły. Aż 8 z nich uzyskało nagrody lub wyróżnienia w swoich grupach wiekowych: klasę fletu p. M. Piotrowskiego reprezentowała Pola Radziszewska, która uzyskała 3. MIEJSCE. W konkursie wzięło udział dwóch saksofonistów przygotowanych przez p. M. Wrzoska: Tymon Tłuczek i Jakub Sosulski, który otrzymał WYRÓŻNIENIE oraz dwie fagocistki z klasy p. A. Murawki: Lena Stanisławska i Alicja Kielan - laureatka 3. MIEJSCA. Wyzwanie konkursowe przyjęła duża grupa klarnecistów: Jan Kozłowski, Stanisław Kopiczko oraz Emilia Kowalczuk i Mateusz Woźniak, którzy zdobyli WYRÓŻNIENIA.

Najliczniej szkołę reprezentowali puzoniści z klasy p. P. Nobika. Byli to: Maria Głuszak, Maksymilian Haraj, zdobywcy WYRÓŻNIEŃ: Filip Bartkowski i Franciszek Maćkowiak oraz laureatka 1.NAGRODY Agata Mizera.

Serdecznie gratulujemy uczniom, pedagogom, podziękowania składamy pianistom, którzy towarzyszyli uczniom podczas nagrań programów konkursowych.  

komunikaty

Informacje dotyczące REKRUTACJI na rok szkolny 2021/2022 ukażą się na stronie szkoły na początku marca. Zapraszamy!

W pozostałe dni (poniedziałek, środa, piątek) w godzinach urzędowania można kontaktować się z sekretariatem telefonicznie oraz mailowo. 

Życzymy dużo zdrowia i sił w II półroczu. Niech kontakt z muzyką, gra na instrumencie będzie źródłem motywacji, satysfakcji i najlepszym odpoczynkiem od ekranów komputera.

Informujemy, że w okresie pracy zdalnej stacjonarne dyżury sekretariatu zostają ograniczone do wtorków i czwartków w godzinach 15.00 - 18.00. 

BIBLIOTEKA CZYNNA:

poniedziałek: 15.00 - 18.00

wtorek: 15.30 - 18.30

czwartek 15.30 - 18.30