W poniedziałek 3 kwietnia będziemy gościć w szkole duet gitarowy Pajestka-Kostecki Duo. Artyści poprowadzą warsztaty, a następnie o 18:00 zagrają recital w sali koncertowej. PAJESTKA-KOSTECKI DUO to szczeciński zespół gitarowy, który tworzą Dawid Pajestka – absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie prof. Piotra Zaleskiego oraz Maciej Kostecki – absolwent Akademii Sztuki w klasie prof. Korneli Arwicz-Sienickiej. Muzycy są laureatami konkursów gitarowych, uczestnikami kursów oraz lekcji mistrzowskich u najwybitniejszych gitarzystów.

komunikaty

W sobotę 2 grudnia odbędzie się czwarta edycja Pałacowych Spotkań Młodych Dęciaków. Przesłuchania konkursowe rozpoczynamy o 10.00.

W tym roku przesłuchania półroczne odbędą się w tygodniu między 11 a 15 grudnia. Szczegółowy harmonogram zostanie przesłany mailem.

W drugiej połowie listopada rozpoczniemy cykl audycji wszystkich klas instrumentalnych. Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji na facebooku szkoły.

Na stronie internetowej w kronice zamieszczamy na bieżąco zdjęcia i relacje z wydarzeń szkolnych. Zachęcamy do zapoznania się.

BIBLIOTEKA CZYNNA:

poniedziałek: 15.00 - 18.00

wtorek: 15.00 - 18.00

czwartek 15.30 - 18.30