ROK SZKOLNY 2022/2023

Tokyo International Youth Music Competition On-line, 15 września 2022 r., Tokio

  1. Klara Kliszczak – fortepian – III miejsce (przygotowanie p. A. Liman)


The International BTHVN Wien Music Competition On – line,
15 października 2022 r., Wiedeń


II International Music Competition „VirtuClassic” 16 października 2022 r., Lublin


Amadeus International Music Award On-line, 1 listopada 2022 r., Salzburg


London Youth Piano Competition 2022 On-line, 10 listopada 2022 r., Londyn


Szkolny Konkurs Wiedzy o Henryku Wieniawskim i Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym

im. Henryka Wieniawskiego 21-22 listopada 2022 r.

klasa III c.4

I miejsce Emilia Przybylska

II miejsce Hanna Jędrzejewska

III miejsce Tobiasz Tucholski

klasa IV c.4

I miejsce Alicja Paszak

II miejsce Hubert Wojciechowski

III miejsce Lena Stanisławska

klasa V c.6

I miejsce Mateusz Woźniak

II miejsce Zofia Balcerzyk

Leon Olek

Moroz Hanna

III miejsce Weronika Kurlus

klasa VI c.6

I miejsce   Wiktoria Czapiewska

          Agnieszka Lewandowska


II International Amadeus On-line Piano Competition, 13 listopada 2022 r., Włochy


XIII Międzynarodowy Konkurs "Instrumenty dęte" 16 -18 listopada 2022 r., Jastrzębie Zdrój

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)


XXVII Słupeckie Spotkania Muzyczne 21 listopada 2022 r., Słupca

Jakub Czaplicki – gitara – laureat (przygotowanie p. P. Błoch)


XXIV Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

03 grudnia 2022 r., Poznań

(przygotowanie p. P. Wasylków - Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

Filip Bartkowski, Hanna Moroz, Maria Kozicz – puzon – udział

(przygotowanie p. P.Nobik, akompaniament p. P. Rosa)

Mateusz Woźniak – klarnet – udział

(przygotowanie p. T.Goliński, akompaniament p. A.Kistowski)


II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Zimowe Impresje" On-line, 10 grudnia 2022 r., Kraków


I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych dla uczniów klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli Szkół Muzycznych I i II stopnia "Pizzicato"

On-line, 10 grudnia 2022 r., Kraków,


 I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas fortepianu głównego, dodatkowego i obowiązkowego Szkół Muzycznych I i II stopnia „Clavimania”

On-line, 15 grudnia 2022 r., Kraków


XXII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego On-line, 15 grudnia 2022 r., Łomianki


I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej On-line, 17 grudnia 2022 r., Kolbuszowa


Golden Classical Music Award International Competition Nowy Jork, grudzień 2022 r.


II Ogólnopolski Konkurs "Muzyczny Koryfeusz" On-line, 23 grudnia 2022 r., Poznań


XXVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego w Tuchowie On-line, styczeń, 2023 r.


International Music Competition Birmingham On-line, 1 stycznia 2023 r., Birmingham


VII Ogólnopolski Festiwal Fagotowy 13 – 15 stycznia 2023 r., Wadowice


EUTERPE Music Awards On-line, 01 lutego 2023 r., Berlin


London Young Musician 2022-2023 01 marca 2023 r., Londyn

3 Złote Nagrody:

Złota Nagroda w kategorii Young Talent do lat 10

Złota Nagroda w kategorii Etiuda

Złota Nagroda w kategorii Romantyzm

4 Nagrody Specjalne:

Nagroda Fantastic Technique

Nagroda Expessive Performance

Nagroda Versatile Musician

Nagroda Season Top 5 Musician


Pianist of the Year 2023 – Grand First Prize (przygotowanie p. A. Liman)


International Mozart Competition – Vienna On-line, 8 marca 2023 r.


XXX Poznański Konkurs Instrumentów Dętych im. prof. Mieczysława Koczorowskiego

11 marca 2023 r., Poznań

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Wasylków - Francuz, akompaniament p. P. Rosa)


IX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny On-line, 11-12 marca 2023 r., Trzciana


21. Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole17 marca 2023 r.

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Nobik)


Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Forum młodych pianistów" im. Gertrudy Konatkowskiej

24 marca 2023 r., Poznań


I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych 24 marca 2023 r., Żyrardów

(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. P. Rosa)


VII Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży pod Honorowym Patronatem Rafała Blechacza

25 marca 2023 r. Nakło n/Notecią


V Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny "Tamburi di canto" 29 marca 2023 r. ,Dąbrowa Górnicza

(przygotowanie p. M. Marciniak, akompaniament p. J. Pietrzak)


V Ogólnopolski Konkurs Młodych Gitarzystów im. K. Sosińskiego

1 kwietnia 2023 r., Łódź


XII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny "Za Kotarą"

3 kwietnia 2023 r., Leszno


II International Music Competition "Music is Life" On-line, 15 kwietnia 2023 r., Trzciana


II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Impresje 2" On-line, 15 - 16 kwietnia 2023 r., Kraków


III Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych im. Wiłkomirskich 14 - 16 kwietnia 2023 r., Łódź

(przygotowanie p. P. Nobik)


VI Kujawsko - Pomorski Konkurs Fletowy 22 kwietnia 2023 r., Solec Kujawski

(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. M. Moruś)


IX Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy On-line, 22 kwietnia 2023 r., Kowalewo Pomorskie

(przygotowanie p. K. Napiwodzka, akompaniament p. J. Pietrzak)


V Międzyregionalny Konkurs Wiolonczelowy 24 kwietnia 2023 r., Gorzów Wielkopolski

(przygotowanie p. K. Napiwodzka, akompaniament p. J. Pietrzak)


XXIX Śląski Konkurs Instrumentów Dętych "Drewno dla najmłodszych"

25 kwietnia 2023 r., Dąbrowa Górnicza

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)


XIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny o zasięgu ogólnopolskim

26 kwietnia 2023 r., Kościan



I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia VIRTUOSO!

On-line, 17 – 30 kwietnia 2023 r., Toruń

 (przygotowanie p. P. Nobik)

(przygotowanie p. D. Wawrzyniak)


VI Festiwal Pianistyczny im. Apolinarego Szeluty 26 - 28 kwietnia 2023 r., Słupca


Ogólnopolski Konkurs "Talenty Muzyczne 2023" 28 - 30 kwietnia 2023 r., Poznań


Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2023  maj 2023 r., Kraków


Międzynarodowy Konkurs BROUMOVSKA KLAVESA BIK 6 maja 2023 r., Broumov


III Szkolny Konkurs Pianistyczny dla uczniów klas fortepianu dodatkowego 15 maja 2023 r.


VII Regionalny Konkurs Perkusyjny - Konfrontacje Młodych Werblistów

15 maja 2023 r., Gostyń


VIII Konkurs Pianistyczny "Johann Sebastian Bach na nowo odkryty"

On-line 17 maja 2023 r., Starogard Gdański


V Międzynarodowy konkurs Akordeonowy 17 - 18 maja 2023r. , Solec Kujawski


XVI Ogólnopolski ,,Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych

18 maja 2023r., Wrocław


III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyczne Obrazy"

19 maja 2023 r., Radom


XX De Girard International Young Pianists Competition

20 maja 2023 r., Żyrardów

 Nagroda Specjalna występ w Radiu dla Ciebie w audycji na żywo w Warszawie


XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka polska i nie tylko…”

23 maja 2023 r., Gorzów Wielkopolski


VIII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy 24 maja 2023 r., Nowy Tomyśl


II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny im. Romualda Twardowskiego

25 maja 2023 r. , Gostynin

(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. P. Rosa)


XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne"

On-line, 26 maja 2023r., Kolbuszowa


III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny i Kameralny im. prof. Janiny Romańskiej-Werner

27-28 maja 2023 r., Kraków


VIII Majowy Konkurs Gitarowy 31 maja 2023 r., Szczecin


II Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny "Wy-Grajcie Razem"

On-line, 2 czerwca 2023 r., Nowy Dwór Mazowiecki


Musicarte festival & competition 2023 Tiggiano10 czerwca 2023 r.


II Talent International Piano Competition Online – TIPCO 2023


Virtuoso International Music Awards London Online,czerwiec 2023


X Intenational Piano Competition Smederevo Online, czerwiec 2023


10th International Piano Competition Città di San Donà di Piave,

31 maja – 4 czerwca 2023 r., Włochy


VI Ogólnopolski konkurs obojowo-fagotowy w Legnicy, 9 – 10 czerwca 2023r.

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament: P. Rosa)


II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej „Duetomania Młodych 2023”

12 – 13 czerwca 2023 r., Poznań

(przygotowanie p. A. Murawka)

(przygotowanie p. A. Murawka, p. P. Nobik)


III Szkolny Konkurs Czytania Nut a vista „GRA-MY A VISTA”, 13 czerwca 2023

Grupa I

Grupa II


American International Music Competition 2023 Cleveland, czerwiec 2023 r.


I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny dla dzieci i młodzieży ,,Fortepian Paderewskiego",

17 czerwca 2023 r.



ROK SZKOLNY 2021/2022

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny – Leżajsk 2021 / czerwiec-wrzesień 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska - fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

Internetowy Konkurs Pianistyczny "Od siedmiolatka do nastolatka" Dębica 2021czerwiec-wrzesień 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska - fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

IV Międzynarodowy Konkurs Muzyczny w Moskwiewrzesień 2021 r.

• Malwina Jasińska – fortepian III miejsce

• Klara Kliszczak – fortepian III miejsce

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

I International Online Piano Competition "Music is Life" – Trzciana 2021

październik 2021 r.

• Daniel Kaźmierczak - fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

VI Ogólnopolski Konkurs Online dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów i pianistów w ramach festiwalu FORTE / listopad 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian tytuł laureata

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

XXVIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych im. prof. Mieczysława Koczorowskiego, Poznań 2021 r. / 12-13 listopada 2021 r.

• Pola Radziszewska - flet III miejsce

(przygotowanie p. Maciej Piotrowski, akompaniament p. Magdalena Moruś)

VI Ogólnopolski Konkurs dla Skrzypków, Altowiolistów, Wiolonczelistów, Kontrabasistów i Pianistów w ramach Festiwalu Forte / 15 listopada 2021 r.

• Lena Wojtkowiak - skrzypce wyróżnienie

(przygotowanie p. Wioletta Giedziun, akompaniament p. Marzena Wieczorek)

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Jana Paderewskiego,
Piotrków Trybunalski 2021 r. / 25-28 listopada 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian III miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

XII Ogólnopolski Konkurs "Instrumenty Dęte - Chełmno 2021"

26-27 listopada 2021 r.

• Pola Radziszewska – flet wyróżnienie

(przygotowanie p. Maciej Piotrowski,  akompaniament p. Magdalena Moruś)

• Alicja Kielan – fagot wyróżnienie

• Lena Stanisławska – fagot udział

(przygotowanie p. Anita Murawka, akompaniament p. Paweł Rosa)

XII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego, Poznań 2021 / 3-4 grudnia 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska - fortepian udział

          (przygotowanie p. Magdalena Moruś)

XXI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego on-line
Łomianki / listopad-grudzień 2021

• Agnieszka Lewandowska – fortepian udział

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

Szkolny Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie i Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim / 3 - 6 XII 2021

• Nadia Grzymska nagroda

• Alicja Paszak nagroda

• Tymon Tłuczek nagroda

• Sylwester Czajkowski wyróżnienie

• Maria Głuszak wyróżnienie

• Adam Hojnacki wyróżnienie

• Malwina Jasińska wyróżnienie

• Mikołaj Kosmowski wyróżnienie

• Urszula Moroz wyróżnienie

• Lena Stanisławska wyróżnienie

(przygotowanie p. Dobrochna Martenka, p. Dorota Wawrzyniak)

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny – Zimowe impresje,

Kraków, 11-12 grudnia 2021

• Agnieszka Lewandowska – fortepian wyróżnienie

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

III Pałacowe Spotkania Młodych Dęciaków Jankowice grudzień 2021 r.

Grupa I:

• Filip Bartkowski – puzon II miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Bartłomiej Jasiński – klarnet III miejsce

(przygotowanie p. Paweł Kroczek, akompaniament p. Aleksander Kistowski)

• Anna Głowińska – fagot wyróżnienie

(przygotowanie p. Anita Murawka, akompaniament p. Paweł Rosa)

Grupa II:

• Hanna Moroz – puzon III miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Magdalena Moruś)

• Mateusz Kryczka – tuba wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Magdalena Moruś)

Grupa III:

• Pola Radziszewska – flet I miejsce

(przygotowanie p. Maciej Piotrowski,  akompaniament p. Magdalena Moruś)

• Lena Stanisławska – fagot II miejsce

(przygotowanie p. Anita Murawka, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Mateusz Woźniak – klarnet III miejsce

(przygotowanie p. Paweł Kroczek, akompaniament p. Aleksander Kistowski)

• Michał Kubiński – trąbka wyróżnienie

(przygotowanie p. Paweł Joks, akompaniament p. Agnieszka Liman)

Grupa IV:

• Alicja Kielan – fagot II miejsce

(przygotowanie p. Anita Murawka, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Agata Mizera – puzon III miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

Grupa V:

• Maksymilian Haraj – puzon II miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Gabriela Zgoła - klarnet III miejsce

(przygotowanie p. Paweł Kroczek, akompaniament p. Aleksander Kistowski)

• Tymon Tłuczek – saksofon wyróżnienie

(przygotowanie p. Paulina Wasylków-Francuz, akompaniament p. Paweł Rosa)

UDZIAŁ W KONKURSIE:

• Maria Kozicz – puzon

• Lena Kazimierczak – tuba

• Franciszek Maćkowiak – puzon

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Maria Horowska - klarnet

• Hana Przybyła - klarnet

• Jan Kozłowski - klarnet

(przygotowanie p. Paweł Kroczek,  akompaniament p. Aleksander Kistowski)

"Rodzinne Kolędowanie" Pałac Jankowice / grudzień 2021 r.

• Marceli Majorczyk – perkusja I miejsce

(przygotowanie p. Małgorzata Marciniak)

12th World Open Onilne Music Competition w Belgradzie / grudzień 2021 r.

• Filip Bartkowski – puzon I miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Małgorzata Moruś)

• Kwintet instrumentów dętych blaszanych w składzie:

Agata Mizera, Maksymilian Haraj, Maria Kozicz, Maria Głuszak, Lena Kazimierczak 
II miejsce  (przygotowanie p. Piotr Nobik)

I Międzynarodowy Konkurs Muzyczny - Małopolska

Kraków – Tuchów / 28-31 grudnia 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian III miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

V International Youth Music Competition "Nouvelles Etoiles"

w Paryżu / 20 grudnia 2021 r. – 31 stycznia 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

London Young Musician1 stycznia 2022 r.

• Malwina Jasińska – fortepian

I miejsce w kategorii „Young Talent – age 10 & under”

I miejsce w kategorii „Sonata Performance”

Nagroda Specjalna w kategorii „Versatile Musician Award”

(za zdobycie pierwszego miejsca w więcej niż jednej kategorii)

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

• Klara Kliszczak – fortepian

 Złota Nagroda za wykonanie etiudy

Złota Nagroda dla uczestnika poniżej 10. roku życia

Srebrna Nagroda za wykonanie utworu barokowego

Specjalna Nagroda "Versatile Musician Award" (za otrzymanie Złotych Nagród w więcej niż jednej kategorii konkursowych)

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

Malwina Jasińska i Klara Kliszczak - spośród ponad 10000 młodych muzyków
z całego świata znalazły się w grupie 50 najlepszych uczestników konkursu.
Malwina otrzymała II Nagrodę, a Klara wyróżnienie Pianist of the Year w swojej kategorii.


III Ogólnopolski Konkurs Fletowy „Śpiewające Fleciki”9 stycznia 2022 r.

• Pola Radziszewska – flet I miejsce 

(przygotowanie p. Maciej Piotrowski, akompaniament p. Magdalena Moruś)

6. Ogólnopolski Festiwal Fagotowy w Wadowicach14 stycznia 2022 r.

• Alicja Kielan - fagot Dyplom "Złoty Fagot"

• Lena Stanisławska - fagot Dyplom "Złoty Fagot"

(przygotowanie – p. Anita Murawka)

XXV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I.J. Paderewskiego
w Tuchowie
13-14 stycznia 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian III miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

II Ogólnopolski Konkurs Pianistycznym w Sosnowcu21-22 stycznia 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

• Daniel Kaźmierczak – fortepian udział

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny on-lineTrzciana 28 – 30 stycznia 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian udział

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

XXV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny im. Haliny Czerny-Stefańskiej

Żagań, 24-26 lutego 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian III miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

XX Turniej Muzyczny w Kole / 25 lutego 2022 r.

• Tymon Tłuczek – saksofon I miejsce

(przygotowanie p. Paulina Wasylków-Francuz, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Lena Stanisławska – fagot III miejsce

(przygotowanie p. Anita Murawka, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Maksymilian Haraj wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik)

• Kwintet dęty blaszany – Nagroda

(przygotowanie p. Piotr Nobik)

Udział: Filip Bartkowski, Hanna Moroz, Maria Głuszak, Maria Kozicz, Agata Mizera, Mateusz Kryczka, Lena Kazimierczak – puzoniści i tubiści

(przygotowanie p. Piotr Nobik)

II International Gloria Artis Music Competition in Vienna 2022

• Daniel Kaźmierczak – fortepian II miejsce

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

• Lena Stanisławska – fagot II miejsce

• Alicja Kielan – fagot II miejsce

(przygotowanie p. Anita Murawka, akompaniament p. Paweł Rosa)

XXX Konfrontacje Instrumentów Dętych Drewnianych Oława 2022

22 – 23 marca 2022 r.

• Alicja Kielan – fagot udział

• Lena Stanisławska – fagot wyróżnienie

(przygotowanie p. Anita Murawka, akompaniament p. Paweł Rosa)II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka polska i nie tylko..."
21 marca 2022 r. Gorzów Wielkopolski

• Daniel Kaźmierczak – fortepian wyróżnienie

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

II International Competition For Young Pianists "Piccolo Piano Talents"

24 – 27 marca 2022 r. Serbia

• Agnieszka Lewandowska – fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

X Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie6 – 9 kwietnia 2022 r.

• Bartłomiej Jasiński – klarnet wyróżnienie

• Maria Horowska – klarnet udział

(przygotowanie p. Aldona Pytel, p. Paweł Kroczek, akompaniament p. Aleksander Kistowski)

XXI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Konin 2022

6 – 10 kwietnia 2022 r.

• Daniel Kaźmierczak – fortepian udział

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

• Agnieszka Lewandowska – fortepian udział

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Muzyka ilustracyjna i programowa
 w świecie dziecka",
 Szczecin 2022, 9 – 10 kwietnia 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian III miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

Międzynarodowy Konkurs Instrumentalny "Pro Bohemia" Ostrava 2022

9 – 10 kwietnia 2022 r.

• Agata Mizera - puzon udział

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Filip Bartkowski – puzon wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Lena Kazimierczak – tuba I miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Maksymilian Haraj – puzon wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Franciszek Maćkowiak – puzon wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

I Ogólnopolski Konkurs "Muzyczny Koryfeusz", organizowany przez Stowarzyszenie im. Jadwigi Kaliszewskiej

15 kwietnia 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian I miejsce oraz Nagroda Specjalna dla najwyżej ocenionego laureata II grupy

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

IV Gorzowski Turniej Stroikowy / 20 kwietnia 2022 r.

• Tymon Tłuczek – saksofon wyróżnienie

(przygotowanie p. Paulina Wasylków-Francuz, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Bartłomiej Jasiński – klarnet III nagroda

(przygotowanie p. Aldona Pytel, p. Paweł Kroczek, akompaniament p. Aleksander Kistowski)

II Szkolny Konkursu Pianistyczny dla uczniów klas fortepianu dodatkowego

28 kwietnia 2022 r.

Grupa A

Hubert Wojciechowski - wyróżnienie

Grupa B

Tymon Tłuczek - Laureat

Szymon Duda - Laureat

Felicja Stolarska - Laureat

Antonina Gontarz - wyróżnienie

Mateusz Dęga – wyróżnienie

XXIX Poznański Konkurs Instrumentów Dętych 
im. prof. Mieczysława Koczorowskiego / 8 maja 
2022 r.

• Mateusz Kryczka – tuba wyróżnienie

• Hanna Moroz – puzon udział

• Maksymilian Haraj – puzon udział

• Agata Mizera – puzon udział

• Maria Kozicz – puzon udział

• Filip Bartkowski – puzon udział

• Franciszek Maćkowiak – puzon udział

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Magdalena Moruś)

II Alternatywa Konkursowa Polskiego Radia Chopinmaj 2022 r.

• Malwina Jasińska - fortepian wyróżnienie

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

IV International Music Competition OPUS 2022 / 9 maja 2022 r.

• Lena Stanisławska – fagot III miejsce

(przygotowanie p. Anita Murawka, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Agata Mizera - puzon III miejsce

• Maksymilian Haraj - puzon III miejsce

• Lena Kazimierczak - tuba III miejsce

• Franciszek Maćkowiak - puzon wyróżnienie

• Hanna Moroz - puzon wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Magdalena Moruś)

• kwintet dęty blaszany: Agata Mizera, Maksymilian Haraj,

Maria Kozicz, Maria Głuszak, Lena Kazimierczak III miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik)

• Filip Bartkowski - wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

• Agnieszka Lewandowska – fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Emmy Altberg,  Łódź 2022

• Agnieszka Lewandowska – fortepian II miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

II Warmiński Konkurs Chopinowski w Lidzbarku Warmińskim / 13 maja 2022 r.

• Daniel Kaźmierczak – fortepian udział

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

I Makroregionalny Konkurs Smyczkowy im. Wandy i Kazimierza Wiłkomirskich

w Międzyrzeczu / 19 maja 2022 r.

• Lena Wojtkowiak – skrzypce wyróżnienie

(przygotowanie p. Wioletta Giedziun, akompaniament p. Marzena Wieczorek)

XVI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Dziecięce Interpretacje Muzyczne"
w Tarnobrzegu / 
20 maja 2022 r.

• Blanka Jurkowska – fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

I Konkurs Muzyki Instrumentalnej im. Karola Kurpińskiego Włoszakowice / 21 maja 2022 r.

• Maksymilian Haraj – puzon wyróżnienie

• kwintet instrumentów dętych blaszanych: Agata Mizera, Maksymilian Haraj, Maria Kozicz, Maria Głuszak, Lena Kazimierczak II miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik)

XXIX Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina dla Dzieci
i Młodzieży w Szafarni / 
20-22 maja 2022 r.

• Klara Kliszczak – fortepian udział

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne" Kolbuszowa 2022 / 21-23 maja 2022

• Agnieszka Lewandowska – fortepian II miejsce

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

• Blanka Jurkowska – fortepian II miejsce

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny  "Wy-Grajcie Razem"maj 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian wyróżnienie

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

XV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajskumaj 2022 r.

• Blanka Jurkowska - fortepian wyróżnienie

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

VII Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy w Nowym Tomyślu / 25 maja 2022 r.

• Nikodem Ratajczak – akordeon tytuł Laureata

• Antoni Kasiński – akordeon tytuł Laureata

• Szymon Kołaczkowski – akordeon tytuł Laureata

• Hubert Wojciechowski – akordeon wyróżnienie

• Aleksandra Wodziwodzka – akordeon udział

• Tomasz Koszuta – akordeon udział

(przygotowanie p. Wojciech Michalik)

6th International Monika Sikorska-Wojtacha Piano Competition w Wieliczce

25-27 maja 2022 r.

• Daniel Paweł Kaźmierczak - fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

II Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej KraCamera 2022 – online

1 czerwca 2022 r.

• "Fagocistki z Jankowic": Alicja Kielan i Lena Stanisławska II miejsce

(przygotowanie p. Anita Murawka)

• kwintet dęty blaszany: Agata Mizera, Maksymilian Haraj, Maria Kozicz, Maria Głuszak, Lena Kazimierczak wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik)

XV Ogólnopolski "Łowiecki" Konkurs Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu

2-3 czerwca 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian udział

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

IV Ogólnopolski Konkurs w ramach Festiwalu im. J. Kaliszewskiej

Poznań, 7 czerwca 2022 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – udział

(przygotowanie p. Magdalena Moruś)

• Malwina Jasińska - Laureat

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Recondite Armione w Grosetto we Włoszech

06 – 08 czerwca 2022 r.

• Klara Kliszczak – fortepian I miejsce

• Malwina Jasińska – fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny “SOLO I W DUECIE” w Szafarni

09 czerwca 2022 r.

• Daniel Paweł Kaźmierczak - fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

II Szkolny konkurs gry a vista na fortepianie GRA-MY A VISTA / 9 czerwca 2022 r.

• Antonina Stolarska laureat

• Tymon Tłuczek laureat

• Mateusz Cybichowski wyróżnienie

• Agnieszka Lewandowska wyróżnienie

• Felicja Stolarska wyróżnienie

I Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej „DUETOMANIA MŁODYCH” w Poznaniu

13 – 14 czerwca 2022 r.

• Hanna Moroz i Mateusz Kryczka II miejsce

• Franciszek Maćkowiak i Filip Bartkowski III miejsce

• Agata Mizera i Maria Głuszak wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik)

• Alicja Kielan i Lena Stanisławska II miejsce

(przygotowanie p. Anita Murawka)

II International Viennese Spring Music Competition Vienna 2022

• Daniel Paweł Każmierczak - fortepian II miejsce

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

• kwintet dęty blaszany: Agata Mizera, Maksymilian Haraj, Maria Kozicz, Maria Głuszak, Lena Kazimierczak II miejsce

(przygotowanie p. Piotr Nobik)

Gustav Mahler Prize Piano Competition 2022 w Pradze30 czerwca 2022 r.

• Klara Kliszczak – fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Agnieszka Liman)

London International Music Competition

czerwiec/lipiec 2022 r.

• Filip Bartkowski – puzon III nagroda

• kwintet dęty blaszany: Agata Mizera, Maksymilian Haraj, Maria Kozicz, Maria Głuszak, Lena Kazimierczak wyróżnienie

(przygotowanie p. Piotr Nobik, akompaniament p. Paweł Rosa)

Beethoven Young Musician Competition w Wiedniu / 15 lipca 2022 r.

• Klara Kliszczak – fortepian II nagroda

          (przygotowanie p. Agnieszka Liman)


9. Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w San Dona di Piave we Włoszech

17 lipca 2022 r.

• Klara Kliszczak – fortepian I nagroda, nagroda specjalna „Promise Talent”

          (przygotowanie p. Agnieszka Liman)

III International Online Instrumental Performance Competition - Vienna 2022

czerwiec/lipiec 2022

• Daniel Paweł Kaźmierczak - fortepian I miejsce

(przygotowanie p. Marzena Wieczorek)

8th SRIMF Piano Solo Competition w Singapurze

12 sierpnia 2022 r.

• Klara Kliszczak – fortepian II nagroda, (przygotowanie p. Agnieszka Liman)




ROK SZKOLNY 2020/2021

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Leżajsku / czerwiec-październik 2020 r.

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – III miejsce (przygotowanie p. M.Wieczorek)

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – wyróżnienie 
                                                               (przygotowanie p. P.Wywrot-Nowicka)

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny w Paryżu / październik 2020 r.

• Malwina Jasińska – fortepian – I miejsce (przygotowanie p. A.Liman)

V Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów
i kontrabasistów w ramach Festiwalu FORTE 
/ listopad 2020

• Lena Wojtkowiak – skrzypce – wyróżnienie

• Zofia Makieła – skrzypce – udział

(przygotowanie p. W.Giedziun, akompaniament p. M.Wieczorek)

• Felicja Stolarska – skrzypce – wyróżnienie

(przygotowanie p. P.Muszkieta, akompaniament p. A.Liman)

XXIII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych / grudzień 2020 r.

• Pola Radziszewska – flet – III miejsce 
  (przygotowanie p. M.Piotrowski, akompaniament p. P.Rosa)

• Tymon Tłuczek – saksofon – udział

• Jakub Sosulski – saksofon – wyróżnienie
 
(przygotowanie p. M.Wrzosek, akompaniament p. P.Rosa)

• Lena Stanisławska – fagot – udział

• Alicja Kielan – fagot – III miejsce
 
(przygotowanie p. A.Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

• Jan Kozłowski – klarnet – udział

• Stanisław Kopiczko – klarnet – udział

• Emilia Kowalczuk – klarnet – wyróżnienie

• Mateusz Woźniak – klarnet – wyróżnienie 
(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

• Maria Głuszak – puzon – udział

• Maksymilian Haraj – puzon – udział

• Filip Bartkowski – puzon – wyróżnienie

• Franciszek Maćkowiak – puzon – wyróżnienie

• Agata Mizera – puzon – I nagroda 
 (przygotowanie p. P.Nobik, akompaniament p. P.Rosa oraz p.A.Liman)

II Internetowy Konkurs Fletowy "Zaczarowany flet Luny" Wrocław / 9 stycznia 2021 r.

• Pola Radziszewska – flet – wyróżnienie 
(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P.Rosa)

XXIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego w Tuchowie / styczeń 2021 r.

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – I miejsce

• Anna Gąsiorek – fortepian – III miejsce (przygotowanie p. M. Wieczorek)

 V Ogólnopolski Festiwal Fagotowy w Wadowicach / styczeń 2021 r.

• Alicja Kielan – fagot – złoto

• Lena Stanisławska – fagot – złoto

• Anna Głowińska – fagot – srebro

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Fenomeny Muzyczne" / luty–marzec 2021

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – wyróżnienie

• Anna Gąsiorek – fortepian – udział (przygotowanie p. M. Wieczorek)

• Malwina Jasińska – fortepian – wyróżnienie (przygotowanie p. A. Liman)

XXIX Konfrontacje Instrumentów Dętych Oława / marzec 2021 r.

• Maria Kozicz – puzon – udział

• Agata Mizera – puzon – wyróżnienie

• Maria Głuszak – puzon – udział

• Filip Bartkowski – puzon – udział

• Franciszek Maćkowiak – puzon – udział

• Maksymilian Haraj – puzon – udział

• Lena Kazimierczak – tuba – wyróżnienie

• Mateusz Kryczka – tuba - wyróżnienie 
(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. A. Liman oraz p. P. Rosa)

IV Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny TAMBURI DI CANTO w Dąbrowie Górniczej / marzec 2021 r.

• Antonina Kanert – perkusja - wyróżnienie (przygotowanie p. M. Koperska)

IX Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka w Lesznie / 15 marca 2021 r.

• Lena Wojtkowiak – skrzypce - wyróżnienie

(przygotowanie p. W. Giedziun, akompaniament p. M. Wieczorek)

Turniej Młodych Pianistów w Lesznie / 15 marca 2021 r.

• Jadwiga Panas – fortepian – udział

• Julia Czarnecka – fortepian – wyróżnienie (przygotowanie p. P.Rosa)

• Barbara Narożna – fortepian – pochwała

• Antonina Ratajczak – fortepian – pochwała (przygotowanie p. A.Kistowski)

IV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Iwony Kuźmy "Pianogranie" w Krakowie/ marzec 2021

• Daniel Kaźmierczak – fortepian – I miejsce

• Anna Gąsiorek – fortepian - wyróżnienie (przygotowanie p. M. Wieczorek)

XIX Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy "Janko Muzykant" w Sochaczewie / marzec 2021 r.

• Lena Dura – skrzypce – wyróżnienie specjalne

(przygotowanie p. P.Muszkieta, akompaniament p. A.Liman)

• Jagoda Rodziewicz – skrzypce – udział

• Lena Wojtkowiak – skrzypce - udział

(przygotowanie p. W.Giedziun, akompaniament p.M.Wieczorek)

XII Międzynarodowy Konkurs World Open Online Music Competition w Belgradzie/ kwiecień 2021 r.

• Stanisław Kopiczko – klarnet – II nagroda

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. A. Kistowski)

Ogólnopolski Konkurs Online - II Buskie Konfrontacje Saksofonowe / 24 kwietnia 2021 r.

• Jakub Sosulski – saksofon – brązowy saksofon

• Tymon Tłuczek – saksofon - wyróżnienie

(przygotowanie p. P.Wasylków-Francuz, akompaniament p. P.Rosa)

XIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Mistrz Klawiatury” Warszawa / 22-23 kwietnia 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian - wyróżnienie (przygotowanie p. M.Moruś)

II Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. Wiłkomirskich w Łodzi / 22-24 kwietnia 2021 r.

• Kwintet dęty blaszany: Agata Mizera, Maria Kozicz, Maria Głuszak, Lena Kazimierczak,

Maksymilian Haraj – III nagroda (przygotowanie p. P. Nobik)

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Wiosenne Spotkania Muzyczne"
w Kolbuszowej 
/ 22-23 kwietnia 2021 r.

• Agnieszka Lewandowska – fortepian – III miejsce (przygotowanie p. M.Moruś)

XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej / 24 kwietnia 2021

• Stanisław Kopiczko – klarnet – nagroda II stopnia

(przygotowanie p. P.Kroczek, akompaniament p. A.Kistowski)

XII Międzyszkolny Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Kościanie / 28-29 kwietnia 2021 r.

• Klara Kliszczak – fortepian – I miejsce

• Blanka Jurkowska – fortepian – II miejsce

• Malwina Jasińska – fortepian – I miejsce

• Leon Olek – fortepian

komunikaty

Uwaga! Czwartek 23 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych - drugi etap rekrutacji.

W tygodniu 13-18.05 podczas audycji królować będzie fortepian - codziennie jeden koncert!!! Usłyszymy także flety, saksofony, puzony i tubę oraz skrzypce. Zapraszamy!

Rozpoczynamy koncerty poszczególnych klas instrumentalnych. W tygodniu 6-10.05 zagrają fagoty, trąbki, skrzypce i wiolonczele. Zapraszamy!

Zakończyliśmy przyjmowanie dokumentów tegorocznej rekrutacji. W najbliższych dniach do zainteresowanych osób zostanie rozesłany mailem szczegółowy harmonogram.

BIBLIOTEKA CZYNNA:

poniedziałek: 15.00 - 18.00

wtorek: 14.30 - 18.00

czwartek 15.30 - 18.00