ROK SZKOLNY 2019/2020

Golden Classical Music Awards w Nowym Jorku / 5 listopada 2019 r.

 (przygotowanie p. A. Liman)

II Pałacowe Spotkania Młodych Dęciaków w Jankowicach / 30 listopada 2019 r.

(przygotowanie  p. M.Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. M.Wrzosek, akompaniament p. P.Rosa)

(przygotowanie  p. A.Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

(przygotowanie  p. P.Joks, akompaniament p. A.Liman)

(przygotowanie  p. P.Nobik, akompaniament p. M.Moruś)

 

XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne / 28-29 listopada 2019 r.

  (przygotowanie p. P. Dybizbański)


18 Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole / 21 lutego 2020 r.

 (przygotowanie  p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie  p. M.Wrzosek, akompaniament p. P.Rosa)

Kategoria zespołów kameralnych:

(przygotowanie p. P. Kroczek)

(przygotowanie p. P. Nobik)

 IV Ogólnopolski Festiwal Fagotowy w Wadowicach / 10-12 stycznia 2020 r.

(przygotowanie  p. A.Murawka)

 International Music Competition - Belgrade / marzec 2020 r.

(przygotowanie  p. A.Murawka, akompaniament p.P.Rosa)

Fanfares of Lviv Quarantine 2020 / kwiecień/maj 2020 r.

 (przygotowanie  p. M.Wrzosek)

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny Opus 2020 w Krakowie / maj 2020 r.

 (przygotowanie  p. P.Kroczek)

I Internetowy Konkurs Fletowy 2020 / maj 2020 r.

 (przygotowanie  p. M.Piotrowski)

Szkolny konkurs online na samodzielne przygotowanie utworu fortepianowego / 5-7 czerwca 2020 r.

Laureaci: Malwina Jasińska, Hanna Kozłowska, Agnieszka Lewandowska, Jakub Sosulski, Stanisław Stankiewicz, Tymon Tłuczek

Wyróżnieni: Mateusz Cybichowski, Piotr Kozłowski, Olga Mokrogulska, Jadwiga Panas, Antonina Stolarska.

 

Music Alive - I International Piano Competition Online - czerwiec 2020 r.

(przygotowanie  p. M. Wieczorek)

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

IV Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny
„I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie
  / 9-10 listopada 2018 r.

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych
w Poznaniu / 1 grudnia 2018 r.

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. A.Murawka, akompaniament p. P.Rosa)

(przygotowanie  p. P.Wasylków-Francuz, akompaniament p. P.Rosa)

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

Listopad/grudzień 2018 r.

          (przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

          (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. K. Napiwodzka-Bulek,
akompaniament p. M. Wieczorek )

(przygotowanie p. W. Giedziun, akompaniament p. M. Wieczorek)

(przygotowanie p. M. Moruś)

(przygotowanie p. P. Rosa)

(przygotowanie p. J. Pietrzak)

(przygotowanie p. P. Wywrot-Nowicka)

SZKOLNY KONKURS CZYTANIA NUT A’VISTA

/ 31 stycznia - 1 lutego 2019 r.

I NAGRODA (w poszczególnych kategoriach):

Kaja Duszczak, Olga Mokrogulska, Maurycy Majewski,

Amelia Kurantowicz, Gabriela Rowińska,
Maja Zawilińska, Kornelia Mazurek, Pola Cugier

WYRÓŻNIENIA:

Liliana Krynicka, Olga Mokrogulska, Jacek Meszka, Franciszek Moroz, Julia Pijanowska, Weronika Szturma, Jacek Meszka, Julia Moroz, Nina Bartkowska,
Julia Cieciora, Maja Surma, Martyna Pospieska,

Amelia Zawilińska, Kornelia Mazurek, Anna Maria Rzesoś, Jakub Rowiński, Julia Cieciora,
Weronika Bartkowiak, Wiktoria Jaźwicka, Emilia Kubiak, Dominika Tarnionek

17 Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole

/ 8 lutego 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

Kategoria zespołów kameralnych:

XXVII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

/ 8-9 marca 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

III Gorzowski Turniej Stroikowy / 5 marca 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie / 7 marca 2019 r.

(przygotowanie p. J. Pietrzak)

(przygotowanie p. P. Wywrot-Nowicka)

Marcowy Konkurs Klarnetowy w Szczecinie / 11 marca 2019 r.

 (przygotowanie p. P. Kroczek,  akompaniament p. M. Wieczorek)

XI Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny Za Kotarą w Lesznie
/ 18 marca 2019 r.

 (przygotowanie p. P. Wywrot-Nowicka)

VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. B. Bartoka
 w Warszawie / 22-24 marca 2019 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

II Dziecięco – Młodzieżowy Konkurs Muzyczny
 im. Ks. Dra J. Surzyńskiego / 5 kwietnia 2019 r.

 (przygotowanie p. M. Moruś)

XVI Zachodniopomorski Konkurs Perkusyjny

/ 16-18 kwietnia 2019 r.

(przygotowanie p. M. Koperska)

XXVI Ogólnopolski Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych

/ 27 kwietnia 2019 r.

(przygotowanie p. P. Nobik)

XXXIX Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku / 9-11 maja 2019 r.

(przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa )

I Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej im. Wiłkomirskich
 w Łodzi / 11-12 maja 2019 r.

(przygotowanie p. P. Nobik)

XIII Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim

/ 14-18 maja 2019 r.

Zespół: Maja Surma, Aleksander Nowak, Weronika Szturma –  III nagroda

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

IV Regionalny Konkurs Perkusyjny w Gostyniu / 20 maja 2019 r.

(przygotowanie  p. M. Koperska)

Międzyszkolny Konkurs Akordeonowy w Nowym Tomyślu / 22 maja 2019 r.

 (przygotowanie  p. W. Michalik)

XII Międzynarodowy Konkurs Instrumentów Dętych Brno 2019 / 1 czerwca 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś )

III Koszaliński Konkurs Akordeonowy / 8 czerwca 2019 r.

(przygotowanie  p. W. Michalik )

International Piano Talents Competition w Mediolanie / 4-9 czerwca 2019 r.

Ogólnopolski Konkurs „Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich”

/ 15 czerwca 2019 r.

(przygotowanie  p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman )

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

XVII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego

w Łomiankach

/ 23-28 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)


X Ogólnopolski Konkurs Dziesięciolatków w Opolu

  / 16 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

XXV Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Sochaczewie

/ 23-26 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

I Poznańskie Spotkania Młodych Dęciaków

 / 25 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

 (przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny

„I pierwszak może być mistrzem”

  / 11-12 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne

/ 30 listopada – 1 grudnia 2017 r.

 (przygotowanie p. P. Dybizbański)

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Libiążu

/ 20-21 stycznia 2018 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

16 Wielkopolski Turniej Muzyczny w Koninie

/ 26 stycznia 2018 r.

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. P Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

Kategoria zespołów kameralnych:

Antonina Kasprzak, Weronika Szturma, Maja Surma, Aleksander Nowak – II miejsce

(przygotowanie p. P. Kroczek)

Wiktor Preyer, Oskar Nowak, Eryk Zawarty, Maksymilian Haraj – wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Nobik)

Mateusz Koterba, Jakub Zakrzewski,

Maurycy Majewski - udział

(przygotowanie p. P. Joks)

XXIII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny w Żaganiu

/ 8-10 lutego 2018 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

XXVI Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

/ 10-11 marca 2018 r.

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie  p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

(przygotowanie  p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie  p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

XI Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu

/ 23 marca 2018 r.

(przygotowanie p. M. Moruś)

(przygotowanie p. P. Rosa)

(przygotowanie p. M. Wieczorek)

(przygotowanie p. P. Wywrot)

VIII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie

/ 11-15 kwietnia 2018 r.

Zespół w składzie: Maja Surma, Aleksander Nowak, Weronika Szturma, Antonina Kasprzak – wyróżnienie

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

I Dziecięco – Młodzieżowy Konkurs Muzyczny

im. Ks. Dra J. Surzyńskiego w Kościanie

/ 20 kwietnia 2018 r.

Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu ks. J. Surzyńskiego

 (przygotowanie p. M. Moruś)

XIII Makroregionalne Forum Młodych Wiolonczelistów

w Gdańsku

/ 24 kwietnia 2018 r.

(przygotowanie  p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

V Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży

w Nakle nad Notecią

/ 28 kwietnia 2018 r.

(przygotowanie. p. A. Liman)

Ogólnopolski Konkurs Talenty Skrzypcowe 2018 w Poznaniu

/ 27-29 kwietnia 2018 r.

 (przygotowanie  p. A. Osowska-Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

XXXVIII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku

/ 4-5 maja 2018 r.

 (przygotowanie  p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

XXV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe

/ 13-15 maja 2018 r.

 (przygotowanie  p. K. Napiwodzka-Bulek, akompaniament p. J. Pietrzak)

VI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej

– Brodnica Ensamble

/ 15 maja 2018 r.

          Zespół instrumentów dętych blaszanych w składzie:

Wiktor Preyer, Maksymilian Haraj, Oskar Nowak,

Eryk ZawartyIII miejsce

(przygotowanie  p. P. Nobik)

XXI Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej

w Trzęsaczu

/ 31 maja – 2 czerwca 2018 r.

(przygotowanie  p. P. Dybizbański)

XIII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów

w Świdnicy

/ 7 czerwca 2018 r.

(przygotowanie  p. A. Liman)

II Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe w Zbąszyniu

/ 15-17 czerwca 2018 r.

 (przygotowanie  p. A. Osowska-Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

XXI Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

w Poznaniu

26 listopada 2016 r.

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie p. M. Krasowiak, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Wywrot)

 (przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)
 

15. Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole

  20 stycznia 2017 r.

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

(przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

 (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

styczeń 2017 r.

  (przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

  (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

 (przygotowanie p. W. Michalik)

 (przygotowanie p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. A. Liman)

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

 (przygotowanie p. M. Wieczorek)

 (przygotowanie p. K. Napiwodzka-Bulek, akompaniament p. M. Wieczorek )

 (przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

 (przygotowanie p. P. Dybizbański)

 (przygotowanie p. M. Krasowiak, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. Magdalena Moruś)

    (przygotowanie p. Z. Rzeczkowska, akompaniament p. M. Wieczorek)

 (przygotowanie p. A. Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

Wyróżnieni nauczyciele: p. P. Dybizbański, p. P. Joks,
p. P. Kroczek, p. A. Liman, p. M. Łopińska, p. A. Machaj ,
p. K. Napiwodzka – Bulek, p. M. Wieczorek.

Wyróżnieni akompaniatorzy: p. A. Liman, p. M. Moruś,
                                                 p. M. Wieczorek

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Henryku Wieniawskim

  27 stycznia 2017 r.

XXV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

  10-11 marca 2017 r.

(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 

II Gorzowski Turniej Stroikowy

18 marca 2017 r.

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za Kotarą” w Lesznie

22 kwietnia 2017 r.

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

 

III Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim

24-25 kwietnia 2017 r.

(przygotowanie  p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie

26-27 kwietnia 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

 (przygotowanie p. M. Moruś)

(przygotowanie p. M. Wieczorek)

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

 (przygotowanie p. P. Rosa)

 

XIX Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Malborku

8 maja 2017 r.

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. P. Rosa)

 

XII Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim

9-13 maja 2017 r.

Kategoria solistów:

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

Kategoria zespołów kameralnych:

Feliks Kucharski – II miejsce

(przygotowanie p. P. Kroczek)

 

XVI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów

26 – 27 maja 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

 

15. Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale "Premio Citta di Padova”

11- 18 czerwca 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

XX Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy w Trzęsaczu

15 – 17 czerwca 2017 r.

(przygotowanie. p. P. Dybizbański)

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Ogólnopolski Konkurs „I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie

7 - 8 listopada 2015 r. 

(przygotowanie p. A. Liman) 

XXI Słupeckie Spotkania Muzyczne
27 – 28 listopada 2015 r.
 

(przygotowanie. p. W. Michalik) 

IX Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu

27 – 28 listopada 2015 r. 

XX Wielkopolski Konkurs Instrumentów Dętych Poznaniu

  5 grudnia 2015 r. 

(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej XIII Harmonia Viva

 4 – 5 grudnia 2015 r. 

 (przygotowanie p. W. Michalik)

40 Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. S. Hajzera w Zielonej Górze 

4 – 6 grudnia 2015 r. 

 (przygotowanie p. Z. Rzeczkowska, akompaniament p. A. Liman)

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

grudzień 2015 - styczeń 2016 r.

(przygotowanie p. A. Murawka)

(przygotowanie p. P. Nobik)

(przygotowanie p. K. Napiwodzka – Bulek)

XIV Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole

12 lutego 2016 r. 

      (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

 (przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

                (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 (przygotowanie p. P. Kroczek, , akompaniament p. M. Moruś)

(przygotowanie p. A. Murawka)

(przygotowanie p. P. Nobik)

I Gorzowski Turniej Stroikowy

27 lutego 2016 r. 

(przygotowanie. p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

XXIV Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Poznaniu

5 marca 2016 r. 

  (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

VII Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka w Lesznie
 7 marca 2016 r.
 

 (przygotowanie p. W. Giedziun, akompaniament p. M. Wieczorek)

X Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu
11 marca 2016 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

(przygotowanie p. P. Wywrot)

      III Regionalny Konkurs Muzyki Kameralnej z Fortepianem w Lesznie
         16 marca 2016 r.

Oliwia Nowak, Antonina Kowalewska – II miejsce

(przygotowanie p. K. Napiwodzka-Bulek)

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Szczecinie
16 - 17 marca 2016 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy
6 - 8 kwietnia 2016 r.

(przygotowanie p. W. Michalik)

VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie

 12 – 16 kwietnia 2016 r.

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

XXV Konkurs Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej

22 - 23 kwietnia 2016 r.

Wiktor Preyer, Michał Bandura, Patryk Gawendowicz, Kacper Marciniak – wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Nobik)

XX Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku
22 kwietnia 2016 r.
 

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

XXXVII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
6 – 8 maja 2016 r.
 

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

XXIII Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe w Bydgoszczy

5 - 8 maja 2016 r.

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

XV Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów

19 - 21 maja 2016 r.

(przygotowanie p. A. Liman)

VIII Ogólnopolski Konkurs – Turniej Młodych Skrzypków w Nysie

20 - 21 maja 2016 r. 

(przygotowanie p. Z. Rzeczkowska)

IX Konkurs Polonezów w Włoszakowicach

 21 maja 2016 r. 

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

XVI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego

w Łomiankach

22 - 24 maja 2016 r. 

(przygotowanie p. A. Liman)

XIV Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy

28 maja 2016 r. 

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

a)   Festiwal kameralistyki „Smyczki plus…” w Ostrowie Wielkopolskim

/ 8 listopada 2014 r. 

(przygotowanie p. M. Ruszniak, p. Z. Rzeczkowska)

 

b)   Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu
/ 9 – 13 grudnia 2014 r.

 

c)   XIII Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole / 30 stycznia 2015 r.

      (przygotowanie p. P. Wasylków, akompaniament p. P. Rosa)

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

d)   XXI Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej / 5 lutego 2015 r.

 

e)   XXIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych
/ 7 lutego 2015 r.

     (przygotowanie. p. P. Nobik, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

f)     XXXI Wielkopolski Konkurs Mlodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza w Osiecznej  / 21 marca 2015 r.

 

g)   XIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych w Zgierzu

/ 17 kwietnia 2015 r. 

 

 

h)   XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter w Krakowie

/ 18 – 19 kwietnia 2015 r. 

 

i)     IX Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie / 28 kwietnia 2015 r.

 

j)     Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Z. Wojciechowskiej
w Bydgoszczy / 8 maja 2015 r.

 

k)   XXV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu / 9 maja 2015 r.

 

l)     II Międzynarodowe Spotkania i Konkurs Trębaczy w Krapkowicach

 / 9 maja 2015 r.

(przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

 

ł)  XI Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim / 12 maja 2015 r.

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

m)  XVI Legnicki Konkurs Pianistyczny / 15 maja 2015 r.

 

n) XIII Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy / 30 maja 2015 r.

 (przygotowanie. p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Moruś)

 Udział uczniów w przesłuchaniach organizowanych przez CEA

a)      Przesłuchania Makroregionalne

b)     Przesłuchania Ogólnopolskie

      Michał Bandura – puzon

      Urszula Trojanowska – skrzypce

ROK SZKOLNY 2013/2014

           

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie

27 – 29 listopada 2013 r.:

 

 

XIX Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów

Dętych w Poznaniu - 7 grudnia 2013 r.:

 

 

 

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Lesznie

19 – 20 grudnia 2013 r.:

 

 

 

XII Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole - 24 stycznia 2014 r.:

 

 

 

 

VI Konkurs Młodego Skrzypka w Lesznie - 7 lutego 2014 r.:

 

 

 

XXII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych -  8 marca 2014 r.:

 

 

IX Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu - 21 marca 2014 r.:

 

 

 

VI Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie

9 – 13 kwietnia 2014 r.:

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy  9 - 11 kwietnia 2014 r.:

 

 

III Głogowski Konkurs Trębaczy w Głogowie 28 – 29 kwietnia 2014 r.:

 

 

 

XXXVI Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku  9 – 10 maja 2014 r.:

 

 

 

 

XV Legnicki Konkurs Pianistyczny - 16 maja 2014 r.:

 

 

Ogólnopolski Festiwal "Zakręcone Fleciki" w Rybniku -  24 maja 2014 r.:

 

 

 

komunikaty

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 została zakończona. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i chęć dołączenia do społeczności szkolnej.

Przerwa wakacyjna trwa od 29 czerwca do 31 sierpnia. Życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku!

UWAGA! Godziny funkcjonowania sekretariatu szkoły podczas wakacji znajdują się w zakładce KONTAKT.
 

BIBLIOTEKA CZYNNA:

poniedzialek: 15.30 - 18.30

wtorek: 15.45 - 18.45

czwartek 15.00 - 18.00