Samorządowa Szkoła Muzyczna I ST. W Tarnowie Podgórnym

Muzyka jest wszędzie słyszysz ją?

ROK SZKOLNY 2017/2018

XVII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego

w Łomiankach

/ 23-28 listopada 2017 r.

(przygotowanie p. A. Liman)


X Ogólnopolski Konkurs Dziesięciolatków w Opolu

  / 16 listopada 2017 r.

  • Anna Maria Rzesoś – fortepian – III miejsce

(przygotowanie p. A. Liman)

XXV Międzynarodowy Festiwal Chopinowski w Sochaczewie

/ 23-26 listopada 2017 r.

  • Anna Maria Rzesoś – fortepian – udział

(przygotowanie p. A. Liman)

I Poznańskie Spotkania Młodych Dęciaków

 / 25 listopada 2017 r.

  • Alicja Kęsy – flet – II miejsce

(przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

 (przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

  • Michał Kęsy – saksofon – III miejsce

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

  • Maja Surma – klarnet - III miejsce
  • Aleksander Nowak – klarnet - IV miejsce

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

  • Maksymilian Haraj – puzon - udział
  • Agata Mizera – puzon - udział

 (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

Ogólnopolski Konkurs Instrumentalny

„I pierwszak może być mistrzem”

  / 11-12 listopada 2017 r.

  • Malwina Jasińska – fortepian – Grand Prix

(przygotowanie p. A. Liman)

XXIII Słupeckie Spotkania Muzyczne

/ 30 listopada – 1 grudnia 2017 r.

  • Maja Zawilińska – gitara – tytuł Laureata

 (przygotowanie p. P. Dybizbański)

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Libiążu

/ 20-21 stycznia 2018 r.

  • Anna Maria Rzesoś – III nagroda
  • Antonina Kowalewska - wyróżnienie

(przygotowanie p. A. Liman)

16 Wielkopolski Turniej Muzyczny w Koninie

/ 26 stycznia 2018 r.

  • Weronika Szturma - klarnet – III miejsce
  • Aleksander Nowak – klarnet – wyróżnienie
  • Maja Surma – klarnet - udział

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

  • Eryk Zawarty - tuba – wyróżnienie
  • Maksymilian Haraj – puzon - udział

(przygotowanie  p. P Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

  • Jakub Zakrzewski - trąbka – wyróżnienie
  • Maurycy Majewski- trąbka – wyróżnienie

(przygotowanie  p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

Kategoria zespołów kameralnych:

  • Zespół klarnetowy :

Antonina Kasprzak, Weronika Szturma, Maja Surma, Aleksander Nowak – II miejsce

(przygotowanie p. P. Kroczek)

  • Zespół dęty blaszany:

Wiktor Preyer, Oskar Nowak, Eryk Zawarty, Maksymilian Haraj – wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Nobik)

  • Zespół trębaczy:

Mateusz Koterba, Jakub Zakrzewski,

Maurycy Majewski - udział

(przygotowanie p. P. Joks)

XXIII Ogólnopolski Turniej Pianistyczny w Żaganiu

/ 8-10 lutego 2018 r.

  • Anna Maria Rzesoś – I nagroda

(przygotowanie p. A. Liman)

XXVI Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych

/ 10-11 marca 2018 r.

  • Maja Surma – klarnet – II miejsce
  • Weronika Szturma – klarnet – III miejsce

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

  • Alicja Kęsy - flet – wyróżnienie

(przygotowanie  p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

  • Michał Kęsy – saksofon - wyróżnienie

(przygotowanie  p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

  • Zuzanna Grabowska – fagot – wyróżnienie
  • Alicja Kielan – fagottino - udział

(przygotowanie  p. A. Murawka, akompaniament p. P. Rosa)

XI Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu

/ 23 marca 2018 r.

  • Nina Bartkowska – udział

(przygotowanie p. M. Moruś)

  • Stanisław Stankiewicz – udział

(przygotowanie p. P. Rosa)

  • Małgorzata Spychała – udział
  • Jolanta Jaskólska - wyróżnienie

(przygotowanie p. M. Wieczorek)

  • Regina Sobaniec – udział
  • Antonina Siwy – wyróżnienie
  • Agnieszka Lewandowska – wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Wywrot)

VIII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie

/ 11-15 kwietnia 2018 r.

  • Maja Surma – udział
  • Aleksander Nowak – udział
  • Weronika Szturma - wyróżnienie
  • Antonina Kasprzak – wyróżnienie

Zespół w składzie: Maja Surma, Aleksander Nowak, Weronika Szturma, Antonina Kasprzak – wyróżnienie

(przygotowanie  p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

I Dziecięco – Młodzieżowy Konkurs Muzyczny

im. Ks. Dra J. Surzyńskiego w Kościanie

/ 20 kwietnia 2018 r.

  • Nina Bartkowska - fortepian – II nagroda,

Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu ks. J. Surzyńskiego

 (przygotowanie p. M. Moruś)

XIII Makroregionalne Forum Młodych Wiolonczelistów

w Gdańsku

/ 24 kwietnia 2018 r.

  • Oliwia Nowak – udział

(przygotowanie  p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

V Konkurs Pianistyczny dla Dzieci i Młodzieży

w Nakle nad Notecią

/ 28 kwietnia 2018 r.

  • Malwina Jasińska – I nagroda
  • Anna Maria Rzesoś – I nagroda

(przygotowanie. p. A. Liman)

Ogólnopolski Konkurs Talenty Skrzypcowe 2018 w Poznaniu

/ 27-29 kwietnia 2018 r.

  • Marcjanna Dryjańska – wyróżnienie, tytuł Bohatera Konkursu

 (przygotowanie  p. A. Osowska-Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

XXXVIII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku

/ 4-5 maja 2018 r.

  • Maurycy Majewski – trąbka - wyróżnienie

 (przygotowanie  p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

XXV Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe

/ 13-15 maja 2018 r.

  • Matylda Kasińska – udział
  • Sonia Mączkowiak – udział
  • Amelia Szturma - wyróżnienie

 (przygotowanie  p. K. Napiwodzka-Bulek, akompaniament p. J. Pietrzak)

VI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Kameralnej

– Brodnica Ensamble

/ 15 maja 2018 r.

          Zespół instrumentów dętych blaszanych w składzie:

Wiktor Preyer, Maksymilian Haraj, Oskar Nowak,

Eryk ZawartyIII miejsce

(przygotowanie  p. P. Nobik)

XXI Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej

w Trzęsaczu

/ 31 maja – 2 czerwca 2018 r.

  • Maja Zawilińska – III miejsce

(przygotowanie  p. P. Dybizbański)

XIII Miniaturowe Zmagania Najmłodszych Pianistów

w Świdnicy

/ 7 czerwca 2018 r.

  • Malwina Jasińska – tytuł „Złote rączki”

(przygotowanie  p. A. Liman)

II Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe w Zbąszyniu

/ 15-17 czerwca 2018 r.

  • Marcjanna Dryjańska – wyróżnienie
  • Dominika Tarnionek – wyróżnienie  

 (przygotowanie  p. A. Osowska-Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

XXI Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych

w Poznaniu

26 listopada 2016 r.

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

  • Michał Kęsy – saksofon – II miejsce

(przygotowanie p. M. Krasowiak, akompaniament p. P. Rosa)

  • Amelia Zawilińska – flet
  • Marta Walenciak – flet

 (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Wywrot)

  • Alicja Kęsy – flet

 (przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)
 

15. Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole

  20 stycznia 2017 r.

  • Feliks Kucharski – klarnet – III miejsce
  • Maja Surma – klarnet
  • Aleksander Nowak – klarnet
  • Weronika Szturma - klarnet

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

  • Jakub Zakrzewski – trąbka
  • Maurycy Majewski – trąbka – III miejsce

(przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

  • Alicja Kęsy – flet – wyróżnienie

(przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

  • Eryk Zawarty – tuba

 (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

styczeń 2017 r.

  • Mateusz Koterba – trąbka
  • Maurycy Majewski – trąbka – wyróżnienie

  (przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

  • Wiktor Preyer – puzon
  • Eryk Zawarty – tuba

  (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

  • Jacek Meszka – flet

 (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

  • Alicja Kęsy – flet – wyróżnienie

 (przygotowanie p. M. Łopińska, akompaniament p. A. Liman)

  • Kosma Kasprzak – akordeon
  • Piotr Kortus – akordeon
  • duet akordeonowy: Kosma Kasprzak, Piotr Kortus

 (przygotowanie p. W. Michalik)

  • Nina Bartkowska – fortepian

 (przygotowanie p. M. Moruś)

  • Antonina Kowalewska – fortepian – wyróżnienie

 (przygotowanie p. A. Liman)

  • Regina Sobaniec – fortepian

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

  • Małgorzata Spychała – fortepian – wyróżnienie

 (przygotowanie p. M. Wieczorek)

  • Matylda Kasińska – wiolonczela
  • Julia Pijanowska – wiolonczela - wyróżnienie

 (przygotowanie p. K. Napiwodzka-Bulek, akompaniament p. M. Wieczorek )

  • Oliwia Nowak – wiolonczela

 (przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

  • Patrycja Kwaśny – gitara – wyróżnienie

 (przygotowanie p. P. Dybizbański)

  • Weronika Handkiewicz – saksofon
  • Barbara Szymkowiak – saksofon

 (przygotowanie p. M. Krasowiak, akompaniament p. P. Rosa)

  • Antonina Kasprzak – klarnet – wyróżnienie
  • Feliks Kucharski – klarnet – wyróżnienie
  • Weronika Szturma– klarnet – wyróżnienie

 (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. Magdalena Moruś)

  • Oliwia Pospieska – skrzypce
  • Marta Sobkowiak – skrzypce

    (przygotowanie p. Z. Rzeczkowska, akompaniament p. M. Wieczorek)

  • Marcjanna Dryjańska – skrzypce
  • Dominika Tarnionek – skrzypce

 (przygotowanie p. A. Machaj, akompaniament p. M. Wieczorek)

Wyróżnieni nauczyciele: p. P. Dybizbański, p. P. Joks,
p. P. Kroczek, p. A. Liman, p. M. Łopińska, p. A. Machaj ,
p. K. Napiwodzka – Bulek, p. M. Wieczorek.

Wyróżnieni akompaniatorzy: p. A. Liman, p. M. Moruś,
                                                 p. M. Wieczorek

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Henryku Wieniawskim

  27 stycznia 2017 r.

  • Maria Kiejnich i Antonina Kasprzak – I miejsce
  • Zofia Marciniak – II miejsce
  •  Aleksandra Kawa – III miejsce   
  • Oliwia Pospieska, Julia Żylewicz, Julia Dominik – wyróżnienie
  • Maja Nadarzyńska – finalistka

XXV Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych

  10-11 marca 2017 r.

  • Eryk Zawarty – tuba

(przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

 

II Gorzowski Turniej Stroikowy

18 marca 2017 r.

  • Feliks Kucharski – klarnet – I miejsce
  • Aleksander Nowak – klarnet – III miejsce
  • Maja Surma – klarnet
  • Weronika Szturma – klarnet

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za Kotarą” w Lesznie

22 kwietnia 2017 r.

  • Regina Sobaniec

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

 

III Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim

24-25 kwietnia 2017 r.

  • Oliwia Nowak – II miejsce

(przygotowanie  p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

X Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie

26-27 kwietnia 2017 r.

  • Malwina Jasińska – II miejsce, nagroda dla najmłodszego uczestnika konkursu
  • Antonina Kowalewska

(przygotowanie p. A. Liman)

  • Nina Bartkowska

 (przygotowanie p. M. Moruś)

  • Gabriela Rowińska
  • Jolanta Jaskólska
  • Małgorzata Spychała – wyróżnienie

(przygotowanie p. M. Wieczorek)

  • Regina Sobaniec

 (przygotowanie p. P. Wywrot)

  • Maria Nowicka

 (przygotowanie p. P. Rosa)

 

XIX Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Malborku

8 maja 2017 r.

  • Oliwia Nowak – wyróżnienie

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. P. Rosa)

 

XII Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim

9-13 maja 2017 r.

Kategoria solistów:

  • Maja Surma – wyróżnienie
  • Feliks Kucharski
  • Antonina Kasprzak
  • Weronika Szturma
  • Aleksander Nowak

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

Kategoria zespołów kameralnych:

  • trio : Antonina Kasprzak, Weronika Szturma,

Feliks Kucharski – II miejsce

  • duet: Aleksander Nowak, Maja Surma - wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Kroczek)

 

XVI Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów

26 – 27 maja 2017 r.

  • Anna Maria Rzesoś – II miejsce
  • Antonina Kowalewska – wyróżnienie II st.

(przygotowanie p. A. Liman)

 

15. Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale "Premio Citta di Padova”

11- 18 czerwca 2017 r.

  • Anna Maria Rzesoś – I miejsce
  • Antonina Kowalewska – I miejsce

(przygotowanie p. A. Liman)

XX Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Gitarowy w Trzęsaczu

15 – 17 czerwca 2017 r.

  • Maja Zawilińska - wyróżnienie

(przygotowanie. p. P. Dybizbański)

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

Ogólnopolski Konkurs „I pierwszak może być mistrzem” w Warszawie

7 - 8 listopada 2015 r. 

  • Anna Maria Rzesoś – Tytuł Arcymistrza

(przygotowanie p. A. Liman) 

XXI Słupeckie Spotkania Muzyczne
27 – 28 listopada 2015 r.
 

  • Piotr Kortus - akordeon   - wyróżnienie 

(przygotowanie. p. W. Michalik) 

IX Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu

27 – 28 listopada 2015 r. 

  • Nina Bartkowska – fortepian – udział

    (przygotowanie p. P. M. Moruś)

XX Wielkopolski Konkurs Instrumentów Dętych Poznaniu

  5 grudnia 2015 r. 

  • Marta Walenciak – flet – udział

(przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

  • Antoni Woźniak – saksofon – udział

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

  • Maja Surma – klarnet – udział
  • Aleksander Nowak – klarnet – wyróżnienie
  • Feliks Kucharski – klarnet – udział

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Akordeonowej XIII Harmonia Viva

 4 – 5 grudnia 2015 r. 

  • Piotr Kortus – akordeon – wyróżnienie

 (przygotowanie p. W. Michalik)

40 Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. S. Hajzera w Zielonej Górze 

4 – 6 grudnia 2015 r. 

  • Urszula Trojanowska – skrzypce – udział

 (przygotowanie p. Z. Rzeczkowska, akompaniament p. A. Liman)

Regionalne Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej

grudzień 2015 - styczeń 2016 r.

  • Kwintet fletowy – Jowita Jakubiak, Aleksandra Kawa, Marta Walenciak, Alicja Kęsy, Zofia Marciniak

(przygotowanie p. A. Murawka)

  • Kwartet instrumentów dętych blaszanych:Wiktor Preyer, Michał Bandura, Patryk Gawendowicz, Kacper Marciniak

(przygotowanie p. P. Nobik)

  • Zespół kameralny:Urszula Trojanowska, Oliwia Nowak, Antonina Kowalewska

(przygotowanie p. K. Napiwodzka – Bulek)

XIV Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole

12 lutego 2016 r. 

  • Marta Walenciak – flet – udział

      (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

  • Hubert Borowiak – fagot – udział

 (przygotowanie p. A. Murawka, akompaniament p. M. Moruś)

  • Antoni Woźniak – saksofon – I miejsce

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

  • Patryk Gawendowicz – puzon – udział

                (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)

  • Feliks Kucharski  – klarnet – III nagroda

 (przygotowanie p. P. Kroczek, , akompaniament p. M. Moruś)

  • Kwintet fletowy – Jowita Jakubiak, Aleksandra Kawa, Marta Walenciak, Alicja Kęsy, Zofia Marciniak – udział

(przygotowanie p. A. Murawka)

  • Kwartet dęty – Michał Bandura, Patryk Gawendowicz, Wiktor Preyer, Kacper Marciniak – udział

(przygotowanie p. P. Nobik)

I Gorzowski Turniej Stroikowy

27 lutego 2016 r. 

  • Barbara Szymkowiak – saksofon – I miejsce w gr. I
  • Antoni Woźniak – saksofon – I miejsce w gr. II

(przygotowanie. p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

XXIV Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych w Poznaniu

5 marca 2016 r. 

  • Maja Surma - klarnet– udział
  • Feliks Kucharski – klarnet – II miejsce

  (przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. P. Rosa)

  • Antoni Woźniak – saksofon – III miejsce
    • Barbara Szymkowiak – saksofon - udział

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

VII Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka w Lesznie
 7 marca 2016 r.
 

  • Dominika Tarnionek - skrzypce– udział
  • Marcjanna Dryjańska - skrzypce– udział
  • Marta Sobkowiak - skrzypce– udział

 (przygotowanie p. W. Giedziun, akompaniament p. M. Wieczorek)

X Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu
11 marca 2016 r.

  • Anna Maria Rzesoś – I miejsce

(przygotowanie p. A. Liman)

  • Regina Sobaniec - udział

(przygotowanie p. P. Wywrot)

      III Regionalny Konkurs Muzyki Kameralnej z Fortepianem w Lesznie
         16 marca 2016 r.

  • Trio fortepianowe – Urszula Trojanowska,

Oliwia Nowak, Antonina Kowalewska – II miejsce

(przygotowanie p. K. Napiwodzka-Bulek)

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Szczecinie
16 - 17 marca 2016 r.

  • Anna Maria Rzesoś – III miejsce

(przygotowanie p. A. Liman)

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy
6 - 8 kwietnia 2016 r.

  • Piotr Kortus  – wyróżnienie

(przygotowanie p. W. Michalik)

VII Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie

 12 – 16 kwietnia 2016 r.

  • Antonina Kasprzak – klarnet – wyróżnienie
  • Feliks Kucharski – klarnet – wyróżnienie
  • Aleksander Nowak – klarnet – udział
  • Maja Surma – klarnet – wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

XXV Konkurs Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej

22 - 23 kwietnia 2016 r.

  • kwartet instrumentów dętych blaszanych:

Wiktor Preyer, Michał Bandura, Patryk Gawendowicz, Kacper Marciniak – wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Nobik)

XX Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku
22 kwietnia 2016 r.
 

  • Oliwia Nowak – wiolonczela - udział

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

XXXVII Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku
6 – 8 maja 2016 r.
 

  • Antoni Woźniak – saksofon - wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz, akompaniament p. P. Rosa)

XXIII Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe w Bydgoszczy

5 - 8 maja 2016 r.

  • Oliwia Nowak – wiolonczela – wyróżnienie I st.

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

XV Żyrardowski Konkurs Młodych Pianistów

19 - 21 maja 2016 r.

  • Antonina Kowalewska – III miejsce
  • Anna Maria Rzesoś – I miejsce; Nagroda Specjalna
  • Aleksandra Łuczak – udział

(przygotowanie p. A. Liman)

VIII Ogólnopolski Konkurs – Turniej Młodych Skrzypków w Nysie

20 - 21 maja 2016 r. 

  • Urszula Trojanowska – udział

(przygotowanie p. Z. Rzeczkowska)

IX Konkurs Polonezów w Włoszakowicach

 21 maja 2016 r. 

  • Feliks Kucharski – III miejsce

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

XVI Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. J. Zarębskiego

w Łomiankach

22 - 24 maja 2016 r. 

  • Anna Maria Rzesoś – wyróżnienie
  • Maria Spychała – udział
  • Antonina Kowalewska - udział

(przygotowanie p. A. Liman)

XIV Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy

28 maja 2016 r. 

  • Ida Sobkowiak – wyróżnienie I st.

(przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

a)   Festiwal kameralistyki „Smyczki plus…” w Ostrowie Wielkopolskim

/ 8 listopada 2014 r. 

  • Duet smyczkowy – Marta Sobkowiak, Ida Sobkowiak - udział

(przygotowanie p. M. Ruszniak, p. Z. Rzeczkowska)

 

b)   Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu
/ 9 – 13 grudnia 2014 r.

  • Piotr Kortus - akordeon   - wyróżnienie  (przygotowanie. p. W. Michalik)

 

c)   XIII Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole / 30 stycznia 2015 r.

  • Antoni Woźniak – saksofon – II miejsce

      (przygotowanie p. P. Wasylków, akompaniament p. P. Rosa)

  • Kwartet dęty – Michał Bandura, Patryk Gawendowicz, Wiktor Preyer, Kacper Marciniak – wyróżnienie (przygotowanie p. P. Nobik)
  • Maria Stępak, Matylda Kucharska, Feliks Kucharski – klarnet – udział

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

  • Michał Bandura, Patryk Gawendowicz – puzon – udział
  • Kacper Marciniak –  tuba –  udział 
  • (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament, p. M. Wieczorek)

 

d)   XXI Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej / 5 lutego 2015 r.

  • Jakub Hałas – akordeon -  udział
  • Piotr Kortus – akordeon – wyróżnienie (przygotowanie p. W. Michalik)

 

e)   XXIII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych
/ 7 lutego 2015 r.

  • Michał Bandura – puzon – wyróżnienie
  • Kacper Marciniak – tuba – udział

     (przygotowanie. p. P. Nobik, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

f)     XXXI Wielkopolski Konkurs Mlodych Instrumentalistów Członków Orkiestr Dętych im. Jana Schulza w Osiecznej  / 21 marca 2015 r.

  • Michał Bandura – puzon – udział
  • Patryk Gawendowicz – puzon – III miejsce
  • (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

g)   XIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych w Zgierzu

/ 17 kwietnia 2015 r. 

  • kwartet instrumentów dętych blaszanych: Dawid Napierała, Michał Bandura, Patryk Gawendowicz, Kacper Marciniak – III miejsce (przygotowanie p. P. Nobik)

 

 

h)   XIII Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter w Krakowie

/ 18 – 19 kwietnia 2015 r. 

  • Antoni Woźniak – saksofon – udział
  • (przygotowanie p. P. Wasylków-Francuz,akompaniament p. P. Rosa)

 

i)     IX Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie / 28 kwietnia 2015 r.

  • Aleksandra Łuczak – III miejsce
  • Maria Spychała – III miejsce
  • Anna Maria Rzesoś – wyróżnienie (przygotowanie p. A. Liman)
  • Nina Bartkowska – wyróżnienie (przygotowanie p. M. Moruś)

 

j)     Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe im. Z. Wojciechowskiej
w Bydgoszczy / 8 maja 2015 r.

  • Oliwia Nowak – wiolonczela - III miejsce
  •  (przygotowanie p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Wieczorek)

 

k)   XXV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu / 9 maja 2015 r.

  • Urszula Trojanowska – skrzypce - wyróżnienie 
  • (przygotowanie p. W. Giedziun, akompaniament p. P. Rosa)

 

l)     II Międzynarodowe Spotkania i Konkurs Trębaczy w Krapkowicach

 / 9 maja 2015 r.

  • Michalina Dreger – trąbka – udział
  • Michał Trymbulak – trąbka – udział
  • Jonasz Hałas – trąbka – udział
  • Józef Maćkowiak – trąbka – udział

(przygotowanie p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

 

ł)  XI Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim / 12 maja 2015 r.

  • Matylda Kucharska – klarnet – udział
  • Feliks Kucharski – klarnet – wyróżnienie
  • Aleksander Nowak – klarnet - wyróżnienie
  • Maja Surma – klarnet – wyróżnienie

(przygotowanie p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

m)  XVI Legnicki Konkurs Pianistyczny / 15 maja 2015 r.

  • Aleksandra Łuczak – fortepian – udział
  • Maria Spychała – fortepian – udział (przygotowanie p. A. Liman)

 

n) XIII Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy / 30 maja 2015 r.

  • Ida Sobkowiak – wiolonczela – wyróżnienie II st.
  • Anna Maciejewska – wiolonczela – wyróżnienie II st.
  • Oliwia Nowak – wiolonczela – wyróżnienie I st.

 (przygotowanie. p. M. Ruszniak, akompaniament p. M. Moruś)

 Udział uczniów w przesłuchaniach organizowanych przez CEA

a)      Przesłuchania Makroregionalne

  • Michał Bandura – puzon  
  • (przygotowanie p. P. Nobik, akompaniament p. M.Wieczorek)
  • Jowita Jakubiak – flet
  • (przygotowanie p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)
  • Mikołaj Tarnionek – fortepian (przygotowanie p. M. Moruś)
  • Maria Spychała – fortepian (przygotowanie p. A. Liman)
  • Urszula Trojanowska – skrzypce
  • (przygotowanie p. Z. Rzeczkowska, akompaniament p. A. Liman)

b)     Przesłuchania Ogólnopolskie

      Michał Bandura – puzon

      Urszula Trojanowska – skrzypce

ROK SZKOLNY 2013/2014

           

 

XIII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie

27 – 29 listopada 2013 r.:

 

  • Antoni Woźniak – saksofon – udział
  • (naucz. p. P. Wasylków, akompaniament p. P. Rosa)

 

XIX Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów

Dętych w Poznaniu - 7 grudnia 2013 r.:

 

  • Feliks Kucharski – klarnet – II miejsce 
  • (naucz. p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)
  • Antoni Woźniak - saksofon   - III 
  • (naucz. p. P. Wasylków, akompaniament p. P. Rosa)
  • Maria Stępak – klarnet – wyróżnienie 
  • (naucz. p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)
  • Adam Mańczak – trąbka – wyróżnienie
  • Kajetan Sztuba – trąbka - wyróżnienie 
  • (naucz. p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

 

 

Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych I st. w Lesznie

19 – 20 grudnia 2013 r.:

 

  • trio saksofonowe – Alicja Struzik, Emma Leveilley, Artur Wąsikiewicz (przygotowanie p. P. Wasylków)

 

  • trio trąbek – Józef Maćkowiak, Adam Mańczak, Kajetan Sztuba 
  • ( przygotowanie p. P. Joks)

 

XII Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole - 24 stycznia 2014 r.:

 

  • Feliks Kucharski – klarnet – wyróżnienie 
  • (naucz. p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)
  • Michał Bandura – puzon – wyróżnienie 
  • (naucz. p. P. Nobik, akompaniament p. M. Moruś)
  • Maria Stępak – klarnet – udział 
  • (naucz. p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

 

 

VI Konkurs Młodego Skrzypka w Lesznie - 7 lutego 2014 r.:

 

  • Marta Sobkowiak – skrzypce – udział
  • Urszula Trojanowska – skrzypce – wyróżnienie 
  • (naucz. p. W. Giedziun, Z. Rzeczkowska, akompaniament p. P. Rosa)

 

 

XXII Poznański Konkurs Instrumentów Dętych -  8 marca 2014 r.:

 

  • Pola Cugier – klarnet – udział
  • Maria Stępak – klarnet – udział
  • Feliks Kucharski – klarnet – wyróżnienie 
  • (naucz. p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

IX Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu - 21 marca 2014 r.:

 

  • Magdalena Zachura – fortepian – udział
  • Mikołaj Tarnionek – fortepian - wyróżnienie (naucz. p. M. Moruś)

 

 

VI Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie

9 – 13 kwietnia 2014 r.:

 

  • Feliks Kucharski – klarnet – III miejsce 
  • (naucz. p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

 

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy  9 - 11 kwietnia 2014 r.:

 

  • Piotr Kortus – akordeon – II miejsce (naucz. p. W. Michalik)

 

III Głogowski Konkurs Trębaczy w Głogowie 28 – 29 kwietnia 2014 r.:

 

  • Józef Maćkowiak – trąbka – udział
  • Adam Mańczak – trąbka – udział
  • Kajetan Sztuba – trąbka - udział 
  • (naucz. p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

 

 

XXXVI Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku  9 – 10 maja 2014 r.:

 

  • Antoni Woźniak - saksofon   - wyróżnienie 
  • (naucz. p. P. Wasylków, akompaniament p. P. Rosa)

 

  • Józef Maćkowiak – trąbka - udział
  • Adam Mańczak – trąbka – udział
  • Kajetan Sztuba – trąbka - wyróżnienie 
  • (naucz. p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

 

  • p. A. Liman – wyróżnienie dla akompaniatora

 

XV Legnicki Konkurs Pianistyczny - 16 maja 2014 r.:

 

  • Maria Spychała – fortepian - udział (naucz. p. A. Liman)

 

Ogólnopolski Festiwal "Zakręcone Fleciki" w Rybniku -  24 maja 2014 r.:

 

  • Jagna Pawłowska – flet – wyróżnienie 
  • (naucz. p. M. Piotrowski, akompaniament p. P. Rosa)

 

 

Przegląd Zespołów Klas Rytmiki w Nowym Tomyślu – 30 maja 2014 r.:

 

  • klasa III c. 6 (przygotowanie p. B. Tracewska – Graczyk)

 

XII Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy - 31 maja 2014 r.:

 

  • Anna Maciejewska – wiolonczela – wyróżnienie
  • Oliwia Nowak – wiolonczela - wyróżnienie (naucz. p. M. Ruszniak)

 

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

           

 

XVIII Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Poznaniu 1 grudnia 2012 r.:

 

  • Jakub Spychaj – trąbka   - III miejsce
    • Adam Mańczak – trąbka - udział
    • Kajetan Sztuba – trąbka udział 
    • (naucz. p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

 

  • p. Agnieszka Liman – dyplom za wyróżniający akompaniament

 

XI Wielkopolski Turniej Muzyczny w Kole  7 grudnia 2012 r.:

 

  • Adam Mańczak – trąbka - nagroda
  • Józef Maćkowiak – trąbka - wyróżnienie  
  • Kajetan Sztuba – trąbka - udział
  • Jakub Spychaj – trąbka - udział 
  • (naucz. p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

 

  • p. Agnieszka Liman – dyplom za wyróżniający akompaniament

 

VIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny „Za Kotarą”

w Lesznie 23 marca 2013 r.:

 

  • Aleksandra Łuczak – fortepian - wyróżnienie
  • Anna Pietrzak – fortepian - udział (naucz. p. A. Liman)

 

VIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w  Kościanie

 24-25 kwietnia 2013 r.:

 

  • Aleksandra Łuczak – fortepian - wyróżnienie (naucz. p. A. Liman)

 

  • Mikołaj Tarnionek – fortepian - udział
  • Anna Białecka – fortepian - udział
  • Magdalena Zachura – fortepian - udział (naucz. p. M. Moruś)

 

 

XIV Legnicki Konkurs Pianistyczny 10 maja 2013 r.:

 

  • Mikołaj Tarnionek – fortepian - udział (naucz. p. M. Moruś)

 

10. Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim 14-18 maja 2013 r.:

 

  • Maria Stępak – klarnet - wyróżnienie
  • Feliks Kucharski – klarnet - udział 
  • (naucz. p. P. Kroczek, akompaniament p. M. Moruś)

 

 

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 

XXI Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie 20 - 21 marca 2012 r.:

  • Józef Maćkowiak – trąbka - udział 
  • (naucz. p. P. Joks, akompaniament p. A. Liman)

 

VIII Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu – 30 31 marca 2012 r.:

 

  • Magdalena Zachura – fortepian – udział (naucz. p. M. Moruś)

 

 

 

 

Komunikaty

W dniach 21 - 31 maja odbywają się egzaminy promocyjne oraz egzaminy uczniów na zakończenie szkoły.

W gablocie szkoły jest już dostępny harmonogram I etapu badania przydatności dla kandydatów do szkoły, który odbędzie się w sobotę 18 maja.

Informujemy, że we wtorek 14 maja sekretariat czynny będzie wyjątkowo do godziny 17.00.

Biuletyn Informacji Publicznej

BIBLIOTEKA CZYNNA:

poniedziałek: 16.00 - 18.30

wtorek: 16.00 - 18.30

czwartek 16.00 - 18.30

Filmy